header
زناشویی
header header
خیانت اینترنتی افراد متأهل
عدم وجود رضایت زناشویی در روابط بین همسران منجر به کاهش سلامت روانی، کاهش رضایت از زندگی و بروز مشکل در تعاملات اجتماعی زن و شوهر منجر می‌گردد.
7 عاملی که ازدواج را به طلاق می‌کشاند
وکلای فعال در امر طلاق شاهد روابطی هستند که به نقطه آخر رسیده است. به عقیده آن‌ها هفت عامل وجود دارد که زوج‌ها را به دادگاه می‌کشاند.
بهبود روابط زوجین با والدین همسر
زندگی زناشویی و روابط میان زن و شوهر با رابطه میان عروس و داماد با والدین همسر دو مبحث جدا است. ابتدا باید رفتار خودمان درست و صحیح باشد.
60 سؤال مهم برای آشنایی قبل از ازدواج
این پرسشنامه یکی از پرسشنامه‌های جامع در زمینه آشنایی برای ازدواج می‌باشد که در آن زمان باید این سؤالات را از هم بپرسید.
پورنوگرافی از واقعیت تا تأثیر آن بر زناشویی
مشاهده تصاویر و فیلم‌های پورنو نه تنها باعث بهبود روابط جنسی زوجین نمی‌شود؛ بلکه مشکلات و بحران‌های جدی خانوادگی را در زندگی زناشویی بوجود می‌آورد.
ارزش‌های دینی به‌عنوان ملاك اصلي ازدواج
دخترخانم بیست ساله‌ای هستم. خواستگاری دارم که اخلاقش خیلی خوب است ولی اهل نماز نیست. آیا این اشکال دارد؟
۱۱ اشتباه زنان هنگام رابطه جنسی
بعضی از خانم‌ها فکر می‌کنند نقش بازی کردن مردان را شیفته آنان می‌کند، اما کاملا در اشتباهند و زیاده‌روی در این کار آن‌ها را فردی وابسته یا احمق جلوه خواهد داد.
بخور نخورهای قبل از رابطه جنسی
در اینجا غذاهایی را معرفی می‌کنیم که باعث می‌شود نتوانید رابطه جنسی خوبی داشته باشید و از مصرف آنها قبل از رابطه زناشویی اجتناب کرد.
بررسی علمی خودارضایی در مرد و زن
خود ارضایی سبب فرسودگی سیستم عصبی می‌شود و به مرور زمان موجبات بی‌حالی، ضعف‌اعصاب و نهایتا مرگ تدریجی سلول‌های عصبی را فراهم خواهد آورد.
مردها از چه ویژگی‌های همسرشان متنفرند؟
10 مورد از خصوصیات خانم‌ها که مردها از آن بدشان می‌آید و برای داشتن یک زندگی زناشویی بهتر لازم است زن‌ها بدانند.
سخت‌گیری‌های بی‌جا در خواستگاری
این سختگیری‌ها اثرش را در آینده روی آقا می‌گذارد و بعد آقا انتقام‌جو می‌شود. البته این آقا نباید این کار را بکند ولی این پیامد سختگیری است.
همه‌چیز درباره تحریک جنسی و ارگاسم زنان
ارگاسم در 70 درصد از خانم‌ها از ناحیه کلیتوریس است؛ بدین ترتیب تنها 30% از خانم‌ها ازطریق دخول و رابطه واژینال آن‌را تجربه می‌کنند و کاملا طبیعی است.
ارگاسم جنسی بدون انزال در مردان
انزال و ارگاسم دو پروسه فیزیکی کاملاً متفاوت هستند و برای مردها خیلی مفید است که بفهمند چطور باید این دو را از هم تشخیص دهند.
تأثیر افزایش سن بر دستگاه تناسلی
با گذر از اوج دوره جنسی که برای اکثر مردان حدود سن 30 سالگی است و ورود به دوره میانسالی، در آلت جنسی هم تغییرات قابل توجهی رخ می‌دهد.
بازگویی تعداد خواستگارها به خواستگاران بعدی
اگر شما پنجاه تا خواستگار داشته‌اید و یا پنجاه مورد خواستگاری رفته‌اید، اصلاً گفتن ندارد. نه‌تنها لزومی ندارد بلکه ترغیب می‌کنیم اصلاً نگویید.
بهبود و افزایش رابطه جنسی در ازدواج
چرا باید رابطه جنسی داشته باشیم؟ چطور باید رابطه جنسی برقرار کنیم؟ چطور می‌توانیم رابطه جنسی بیشتری داشته باشیم؟
بررسی مسائل جشن عروسی
بحث در مورد افراط و تفریط در برگزاری جشن عروسی و چشم و هم‌چشمی‌های اطرافیان
بر هم‌زدن عقد به خاطر مسائل کم‌اهمیت و تردید در ازدواج
من و همسرم برای ورود به زندگی مشترک مشکلی نداریم ولی اختلافات دو خانواده بر سر مسائل کم‌اهمیت، 1سال است که عروسی را به عقب انداخته، چکار کنیم؟
همتایی در ازدواج (2)
آیا در ازدواج با زن خیلی زیبا ممکن است مشکلی پیش بیاید؟ همتایی فرهنگی دختر و پسر در ازدواج چقدر اهمیت دارد؟ نمی‌دانم چطور بفهمم، هم‌کفو هستیم یا خیر؟
همتایی در ازدواج (1)
اولین بحثی که در ازدواج مطرح می‌شود، مسئله کفویت به خاطر اهمیتش است. اگر ما این ملاک‌ها را رعایت کنیم، مشکلات در مسیر ازدواج خیلی کم‌تر خواهد شد.
کنجکاوی بیش‌ازحد خانم و آقا در دوران عقد
شما الآن این سؤال را می‌کنید؛ که اگر دروغ بگوید، شما او را وادار به دروغ کرده‌اید و چه‌بسا دروغ هم بگوید؛ چون می‌داند زندگی‌اش خراب می‌شود.
رفت‌وآمد در دوران عقد
یک دختر و پسر در دوران عقد، از چه راهی می‌توانند از هم شناخت کامل پیدا کنند؟ / میزان رفت‌وآمد در دوران عقد باید چگونه باشد؟
مسئله نفقه و اجازه گرفتن در دوران عقد
ده ماه است که عقد کرده‌ایم و شوهرم به من خرجی نمی‌دهد و من هم خجالت می‌کشم که به او بگویم. چه‌کار کنم؟
عصبانیت و سوءظن و ویژگی‌های آن
من خانمی هستم که خیلی عصبانی می‌شوم و نمی‌دانم چطور باید این اخلاق بدم را درست کنم؟ / از کجا می‌توان تشخیص داد طرف سوءظن دارد یا خیر؟
جروبحث و جدل در دوران عقد
بگوومگوهای دوران عقد تا چه حد می‌تواند سلامت دوران عقد را به خطر بیندازد؟
header
header