کد خبر: ۳۹۱۲
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۶:۳۴
تعداد بازدید: ۱۹۵۷۶
جشن رونمایی از پیراهن جدید پرسپولیس با حضور برخی بازیگران سینما، به دلخوری شدید پیشکسوتان این تیم فوتبال قدیمی انجامید.
مراسم رونمایی رسمی از پیراهن جدید پرسپولیس

جشن رونمایی از پیراهن جدید پرسپولیس که با حمایت اسپانسر قدرتمندی برگزار شد و پای هنرمندان و بازیگران را به مراسم باز کرد، به دلخوری شدید پیشکسوتان این تیم فوتبال قدیمی انجامید.

حواشی جشن پیراهن پرسپولیس

جشن رونمایی از پیراهن جدید پرسپولیس که آخر هفته گذشته برگزار شد، حضور پررنگ چهره‌های هنری را به همراه داشت و همین مسئله دلخوری شدید پیشکسوتان این تیم را در پی داشته است. فوتبالیستهای دیروزی که گویا حتی جا هم برای نشستن آنان وجود نداشته است و تعدادی از آنها سالن را به اجبار ترک کرده اند. بهنوش بختیاری، پژمان بازغی، لاله اسکندری، اشکان خطیبی و در رأس آنان اکبر عبدی چند هنرمندی بوده اند که در این مراسم حضور داشته اند و بر اساس شنیده ها هدیه مالی قابل توجهی هم دریافت کرده اند. تناقض این حضور هم آنجاست که از میان این بازیگران که همگی پرسپولیسی هستند و در تصاویر کُری‌خوانی هم کرده‌اند، تنها اسکندری طرفدار تیم استقلال است که شاید به تناسب این مراسم، لحظاتی تجربه قرمز بودن را چشیده!

کری خواندن در مراسم جشن پیراهن پرسپولیس

این در حالی است که تلویزیون نیز در پوشش تصویری این مراسم نگرشی انتقادی و نیشدار را برگزید و با پخش گفت و گوهایی یکسویه در بخش‌های مختلف خبری، تلاش کرد آنرا به چالش بکشد. در یکی از این گفت و گوها، صحبت‌های محسن بنگر، بازیکن تیم پرسپولیس بود که به خبرنگار واحد مرکزی خبر از اوضاع مالی بد پرسپولیس گفت. او با لحنی تمسخرآمیز، صحبتهای مطرح شده روی سن درباره راضی بودن اغلب اهالی پرسپولیسی را رد کرد و گفت که هنوز طلب‌ های خود را از این تیم نگرفته است. هر چند در ادامه نماینده اسپانسر در صحبت‌های کوتاهی با رد حرف‌های بنگر، اعلام کرد که حامی مالی تیم به وظایف خود عمل کرده است.

علی دایی در جشن پیراهن پرسپولیس

طعنه‌های یک پیشکسوت!

در همین باره یک پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: در مراسم جشن پیراهن پرسپولیس چند هنرمند از جمله بهنوش بختیاری و لاله اسکندری بودند، پس نیازی به حضور پیشکسوتان نبود. حمید جاسمیان در گفت‌وگو با فارس، پس از اتفاقات جشن پیراهن پرسپولیس و ترک مراسم اظهار داشت: با توجه به درخواست آقایان پیشکسوتانی مانند من، درخشان، پنجعلی و خیلی دیگر از بزرگانی که برای پیراهن پرسپولیس بدون ادعایی عرق ریختند به این مراسم دعوت شدیم، اما دوست دارید بدانید چه کسی همه کاره مجلس می‌شود؟ فردی به نام اکبر عبدی و لاله اسکندری و یا بهنوش بختیاری. دلیلش را می‌دانید چون امثال من جاسمیان بدبخت هستیم! چون ما را به تصویر نمی‌کشند و مردم ما را فراموش کرده‌اند و باید جایی برای نشستن نداشته باشیم! من باید اعتراف کنم تا صدایم به گوش این مردم برسد، الان زنده ام و اعتراض می کنم تا فردا که در این جمع نبودم آقایان نیایند بگویند آدم خوبی بود و همه چیز را با یک فیلم بازی کردن تمام کنند. تقدیر از پیشکسوتان می‌ماند برای دور ورزشگاه شیرودی آن هم با یک نمایش!

حواشی جشن پیراهن پرسپولیس

وی افزود: من از شما سوال می‌کنم؛ آقای دایی شما که از پوست و خون ورزش و فوتبال ایران هستید و با چندین بخیه روی سر خودتان برای این فوتبال زحمت کشیدید، آیا آنجا جای عبدی و بهنوش بختیاری بود؟ آقای دایی تو سرمربی تیم عزیز من هستی و من تو را دوست دارم اما با قلب شکسته‌ام می‌خواهم این حرف‌ها را بزنم. آیا تو نمی‌توانستی دست دو پیشکسوت پرسپولیس را بگیری و آن بالا ببری؟ یعنی اسپانسر باشگاه برای رسیدن به هدفش حق دارد باشگاه را با پیشکسوتانش زیر پا له کند؟ به نظر شما نماد باشگاه پرسپولیس لاله اسکندری و بهنوش بختیاری هستند یا جاسمیان، علی پروین، بهزادی و یا کلانی و حتی درخشان؟ می‌شود یک نفر جواب سوال من را بدهد؟ خدا پدر پروین را بیامرزد، همیشه می‌گوید این مسئولان مُرده‌پرستند و وقتی یک نفر از بین ما رفت فقط یاد گرفته‌ایم لباس مشکی بپوشیم و دور ورزشگاه شیرودی راه برویم اما تا موقعی که زنده‌اند برای این پیشکسوتان چه کار کرده‌ایم. باور کنید در این جشن صد بار از خودم بی‌خود شدم که چرا باید در باشگاهی که متعلق به من نیست و متعلق به سی میلیون هوادار و پیشکسوت است این فاجعه پیش آید. مگر هنرمندان دست جاسمیان و بهزادی را می‌گیرند و به مراسم‌های خود می‌برند؟ صد درصد خیر. چون حرف‌های ما خریداری ندارد. او در ادامه گفت: برای من عبدی و همه هنرپیشه‌ها عزیزند اما نباید یک پیشکسوت بغل آنها در جشن پیراهن پرسپولیس باشد؟ آقایان این عزیزان سرمایه‌های فوتبال نیستند و شما باشگاه پرسپولیس را به تمسخر گرفته‌اید. بهنوش بختیاری چه کاره این فوتبال است که باید در جشن پیراهن پرسپولیس به عنوان سمبل باشد؟ به خدا نمی‌دانم چه حرفی بزنم. زبانم بند آمده بود. ما باید به جای باشگاه پرسپولیس به دنبال باز کردن دکان و مغازه‌های دیگر باشیم که این را هم به باشگاه تبریک می‌گویم.

لاله اسکندری در مراسم جشن پیراهن پرسپولیس
لاله اسکندری در مراسم جشن پیراهن پرسپولیس

وی در پاسخ سوالی که به نظر برخی‌ها شما خودتان هم علی‌رغم اصرارها دوست نداشتید زیاد به ردیف‌های جلوتر بیایید، گفت: آقایان من اصلا جا نداشتم که درون مجلس باشم. اعتراض کردیم با میکروفن ما را صدا کردند تازه یادشان افتاد اولین کاپیتان پرسپولیس هم زنده است. سپس من به داخل آمدم و وضعیت را دیدم سریعا مراسم را ترک کردم. وقتی آقای پژمان بازغی پشت میکروفن شجره‌نامه پرسپولیس را می‌خواند من باید چه چیزی را نگاه کنم؟ مگر در پرسپولیس قحط‌ الرجال است؟ حمید درخشان برای خودش کسی نیست؟ محمد صادقی، عربشاهی و خیلی دیگر از مو سفیدان که در آن مراسم بودند چه کاره بودند؟ آقایان مجری آورده‌اند که نمی‌داند فوتبال چیست؟ بهتر نبود مجری‌ای می‌آمد که چهار پیشکسوت را می‌شناخت؟

اکبر عبدی در جشن پیراهن پرسپولیس

اکبر عبدی در صحبت‌های کوتاهی گفت: من اینجا یک نفوذی هستم بخشی از وجودم استقلالی است چرا که دخترم طرفدار این تیم است. اینکه پرسپولیسی باشم یا استقلالی به این بستگی دارد که در جمعی که هستم جمعیت بیشتر را پرسپولیسی‌ها تشکیل می دهند یا استقلالی ها که یک موقع سرم نریزند.

در این مراسم شش گوسفند مقابل پای بازیکنان پرسپولیس قربانی شد.

پیراهن‌های جدید پرسپولیس تولیدی شرکت ماکرون ایتالیا است که پیراهن باشگاه‌هایی مثل استون ویلا و منچستر سیتی را تولید می‌کند.

پیراهن جدید پرسپولیس

علی دایی در جشن پیراهن جدید پرسپولیس

امضا علی دایی

اکبر عبدی و علی دایی

اکبر عبدی در مراسم جشن پیراهن جدید پرسپولیس


منابع:
بانی فیلم
شفقنا
تازه‌ترین خبرها

نقش سردار سلیمانی در مبارزه با داعش

ایران در حال نمایش حضور خود در عراق است و سردار سلیمانی با فرماندهی نیروهای عراقی نقش مهمی را در سرکوب داعش ایفا می‌کند.

داعش نام «کوبانی» را تغییر داد

تروریست‌های داعش پس از تصرف محورهای اصلی شهر کوبانی، نام این شهر را به «عین السلام» تغییر دادند.

سه اولویت جهان اسلام از دیدگاه رهبری

دشمن با افروختن آتش جنگ ميان مسلمانان، انگيزه‏‌هاى مقاومت و مجاهدت را در آنان به انحراف كشانده، كارگزاران استكبار را كه دشمنان حقيقى‏‌اند، در حاشيه‏‌ى امن قرار دهد.
اخبار سیاسی بیشتر »

مدال طلای والیبال ایران پس از 56 سال

تیم ملی والیبال ایران پس از شکست ژاپن در آخرین دیدار بازی‌های آسیایی اینچئون، سرانجام به عنوان قهرمانی والیبال آسیا نائل شد.

صعود تیم والیبال ایران به دور نهایی

با پیروزی تیم والیبال آرژانتین از تیم آمریکا، ایران به دور نهایی رقابت‌های والیبال قهرمانی جهان صعود کرد.

تیم کشتی فرنگی ایران قهرمان جهان شد

تیم ملی کشتی فرنگی ایران موفق شد برای نخستین بار به مقام قهرمانی جهان نائل شود.
اخبار ورزشی بیشتر »

خطر سرمایه‌گذاری در موسسات غیرمجاز

مشروح سخنان رئیس بانک مرکزی در خصوص تسهیلات، نرخ سود، وام مسکن و کارمزد خدمات بانکی.

روش قانونی سوء اثر چک برگشتی

به دنبال افزایش آمار چک‌های برگشتی در سال‌های اخیر؛ گروه‌های مختلفی با تبلیغات گسترده و البته به شکل غیرقانونی نسبت به رفع سوء اینگونه چک‌ها اقدام کرده‌اند.

اقتصاد ایران در وضعیت رکود

اسحاق جهانگیری گفت: توسعه صادرات غیرنفتی نقش تعیین كننده‌ای در خروج از شرایط فعلی كه اقتصاد كشور در شرایط ركود قرار گرفته است دارد.
اخبار اقتصادی بیشتر »

سقوط خودروی 206 به گودال 15 متری

سرنشینان یک دستگاه خودروی 206 که خانم و آقایی 20 و ۲۵ ساله بودند به دلیل شدت جراحت جان خود را از دست دادند.

زن 33 ساله خود را به آتش کشید

زنی 33 ساله‌ای شب گذشته در شهر قدس واقع در استان تهران با ریختن بنزین روی خود اقدام به خودسوزی کرد.

نجات کارگر افغانی پس از سقوط از طبقه 5

یک کارگر 30 ساله افغان مشغول جوشکاری در بالاترین نقطه یک ساختمان بود که ناگهان به دلیل بی‌احتیاطی از طبقه پنجم به حیاط ملک مجاور سقوط کرد.
اخبار حوادث بیشتر »

آزادی «شهرام جزایری» پس از 11 سال

شهرام جزایری که به اتهامات مختلف به زندان رفته بود و به عنوان مفسد اقتصادی شناخته شده بود پس از یازده سال از زندان آزاد شد.

مجرمیت مدیر مسئول روزنامه شرق

مدیر مسئول روزنامه شرق بابت انتشار خبر درباره وضع مرکز معتادان شفق به قصد تشویش اذهان عمومی با اکثریت آراء هیأت منصفه دادگاه مجرم شناخته شد.

دانش‌آموزان شین‌آبادی و بوی‌ماه مهر +عکس

همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید دختران دانش‌آموز شین‌آباد و والدین آنها نسبت به روند درمانی و حمایت واقعی مقامات دولتی در سه سال گذشته انتقاد کردند.
اخبار اجتماعی بیشتر »

ارتباط چاقی با بلوغ زودرس و کوتاهی قد

انتهای بلوغ پایان رشد است که گاهی این بلوغ دیر و گاهی زود اتفاق می‌افتد که هر دو ایراد دارند؛ اما بلوغ زودرس قد را می‌سوزاند.

شناسایی محل دقیق ظهور ویروس ایدز

دانشمندان دانشگاه آکسفورد منشاء بیماری همه‌گیر ایدز را در کینشازا، پایتخت جمهوری دموکراتیک کنگو شناسایی کرده‌اند.

متوسط سن ابتلا به ایدز در ایران

طبق آمار گزارش شده حدود 28 هزار مبتلا در کشور شناسایی شده‌اند. البته در کنار این، آمار تخمینی ما حدود 100 هزار نفر است.
اخبار پزشکی بیشتر »

تمسخر اپل توسط سامسونگ

در پی رونمایی آیفون 6 توسط شرکت اپل که بزرگترین صفحه نمایش سری تلفن‌های همراه این شرکت را به خود اختصاص داده، سامسونگ با انتشار متنی در توئیتر آن را به سخره گرفت.

10 برند ارزشمند و گران‌قیمت جهان

برند اپل با ارزش 117 میلیارد دلار به عنوان گران‌ترین برند جهان شناخته شد. پس از آن برندهای گوگل، IBM ...

رونمایی اینتل از پردازشگر 8 هسته‌ای

شرکت اینتل از cpu جدید هشت هسته‌ای خود با نام Intel Core i۷-۵۹۶۰X رونمایی کرد.
اخبار فناوری بیشتر »
header
header
header
header
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: