کد خبر: ۳۶۳۷
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۳ - ۱۹:۰۵
تعداد بازدید: ۲۸۲۵۸
ساکن تهران، کد خانم ۴ (باکلاس، شیک و گرم) : خانم ۲۴ ساله آرایشگر، تحصیلات لیسانس، رنگ پوست گندمی روشن، سالم، شاداب و مهربان، با تناسب اندام زیبای اندامی قد ۱۷۰ و وزن ۵۰
به گزارش عصر خبر ، در روزهایی به سر می بریم که تورم و گرانی دست از سر مردممان بر نمی‌دارد ، می‌گویند شیبش ملایم و در برخی موارد رو به کاهش است که خدا کند اینطور باشد تا ماهم خوشحال شویم و نفسی تازه کنیم . اما در بین گرانی ها طی چند سال اخیر موضوعی که با گسترش روزافزونی همراه بوده کاهش ازدواج جوانان است ، ازدواجی که شاید برای زیر یک سقف رفتن دو جوان هزینه‌های میلیونی را برای هر دو خانواده بتراشد ، از حلقه‌های ازدواج  با نگین‌های جواهر در کریمخان بگیر تا شمع‌دان‌ها و آینه‌های نقره در چهارراه مخبرالدوله و تالار و لباس عروس و ماشین عروس و جهیزیه  تازه از چند جور غذا و دسر و نوشیدنی هایی که  برای میهمانان سرو می شود اسمی نمی بریم  ، همه اینها فقط تدارک زیریک سقف رفتن  دختر و پسر جوانی است که می‌خواهند تشکیل خانواده دهند  تا در کنار تجربه یک زندگی آرام به خواسته های جنسی خود نیز جامه عمل بپوشانند .

در کنار افرادی که ازدواج دائم دارند افرادی هم ازدواج موقت را بر می‌گزینند و با تعیین روزهای مشخصی برای زوج یا زوجه بودن حریم های دین و شریعت را رعایت می‌کند، اما انگار به تازگی یک سایت همسرگزینی در سامانه رسمی کشور ثبت شده و حقانیت آن از طریق پلیس فتا قابل پیگیری است ، زنان را به شیوه ای شرعی اجاره می دهد و برای این کلاه شرعی دلیل و منطق هم دارد چرا که رنج سنی ، دختر یا زن بودن ، تامین جا و مکان مناسب و از همه مهمتر خواندن صیغه یک ساعته در ازای پرداخت مهریه زن ، مطرح شده است.

بله سایت صیغه ایرانیان، همسریابی ازدواج موقت در تهران منظورمان است، همان سایتی که از دو سال پیش فعال است و زنان و مردان بسیاری برای ثبت نام به سایت مراجعه و کد دریافت می‌کنند تا به صیغه فرد مورد نظر خود در بیایند ، مشخصات بدین شکل است :

متعه النساء ۱ ساعته غیرمدخوله

صداق مهریه صیغه ساعتی (بدون هرگونه دخول، شرعا و قانونا جهت تعلق نگرفتن عده)
(هماهنگی با بانو حداکثر تا ۴۸ ساعت وظیفه آقا و تعیین زمان پذیرش با خانم می باشد لذا هزینه معرفی برگشت نمی‌گردد)
 
ساکن تهران، کد خانم ۱ (شادابی و طراوت بالا با تناسب اندام جذاب) : خانم ۳۵ ساله واقعا خانم، متین و زیبا با رنگ پوست سفید روشن، سلامت، با تناسب اندام متناسب عالی با قد ۱۶۳ و وزن ۷۰ (فقط آخر هفته‌ها)

۱۵۰ هزار تومان هزینه معرفی خانم جهت تنظیم ملاقات در ابتدا أخذ می‌گردد

فقط آقایان ۵۰ سال به بالا مهریه برای ۱ ساعت صیغه غیرمدخوله ۱۵۰ هزار تومان

خانم به منزل آقا نمی آیند و مکان فقط برای یک ساعت با انتخاب خانم در غرب تهران تهیه می‌کنند.
 
(غیر فعال تا آخر تیر) ساکن تهران، کد خانم ۴ (باکلاس، شیک و گرم) : خانم ۲۴ ساله آرایشگر حرفه ای در حد زیبا، پدر و پدر بزرگ متوفی، تحصیلات لیسانس، رنگ پوست گندمی روشن، سالم، شاداب و مهربان، با تناسب اندام زیبای اندامی قد ۱۷۰ و وزن ۵۰

۱۵۰ هزار تومان هزینه معرفی خانم جهت تنظیم ملاقات در ابتدا أخذ می گردد

برای آقایان ۲۰ الی ۵۰ سال مهریه برای ۱ ساعت صیغه غیرمدخوله ۱۵۰ هزار تومان

خانم به منزل آقا نمی آیند و مکان فقط برای یک ساعت در تهران غرب-بهار تهیه می کنند.

ساکن تهران، کد خانم ۶ (جوان، زیبا، بسیار جذاب و های کلاس امروزی – شاد و بسیار گرم) : خانم ۱۸ ساله خوشگل و نیازمند سرپرست خانوار دارای سابقه ازدواج، پدر و پدر بزرگ متوفی، رنگ پوست گندمی روشن، سالم، شاداب با تناسب اندام فوق العاده قد ۱۶۸ و وزن ۶۰

۲۰۰ هزار تومان هزینه معرفی خانم جهت تنظیم ملاقات در ابتدا أخذ می گردد

برای آقایان ۲۰ الی ۳۹ سال مهریه برای ۱ ساعت صیغه غیرمدخوله ۱۵۰ هزار تومان

برای آقایان ۴۰ الی ۵۰ سال مهریه برای ۱ ساعت صیغه غیرمدخوله ۲۰۰ هزار تومان

خانم به منزل آقا نمی‌آیند و مکان فقط برای یک ساعت در تهران غرب-بهار تهیه می کنند.
 
ساکن تهران، کد خانم ۸ (جوان، بسیار زیبا، فوق العاده جذاب و شیک با شخصیت - بهترین انتخاب) : خانم ۱۹ ساله خوشگل، رنگ پوست گندمی، سلامت کامل، با طراوت با تناسب اندام عالی و فوق العاده قد ۱۷۵ و وزن ۷۰ چهارشونه کمرباریک

۲۰۰ هزار تومان هزینه معرفی خانم جهت تنظیم ملاقات در ابتدا أخذ می گردد

برای آقایان ۲۰ الی ۳۹ سال مهریه برای ۱ ساعت صیغه غیرمدخوله ۱۵۰ هزار تومان

برای آقایان ۴۰ الی ۵۰ سال مهریه برای ۱ ساعت صیغه غیرمدخوله ۲۰۰ هزار تومان

خانم به منزل آقا نمی آیند و مکان فقط برای یک ساعت در تهران – شمال غرب تهیه می کنند.
 
ساکن تهران، کد خانم ۱۱ (رابطه زناشویی حلال با دخول) : خانم ۵۰ ساله در حد خوب، رنگ پوست روشن، سلامت کامل و دارای گواهی آزمایشات ایدز و هپاتیت، تناسب اندام قد ۱۷۶ و وزن ۷۵

۵۰ هزار تومان هزینه معرفی خانم جهت تنظیم ملاقات در ابتدا أخذ می گردد

مهریه برای ۱ ساعت صیغه مدخوله ۱۰۰ هزار تومان، رابطه متعارف زناشویی بدون محدودیت سنی برای آقایان

خانم به منزل آقا نمی آیند و مکان فقط برای یک ساعت در تهران غرب تهیه می کنند.

 
آنطور که از صحبت های مسئول ثبت نام سایت برداشت می شود این سایت هم منبع درآمد است و هم ایجاد اشتغال می کند چرا که با اشاره به ماده‌ی 28 قانون اساسی می‌گوید : «هرکس حق دارد شغلی را که بدان مایل و مخالف اسلام، مصالح عمومی و حقوق دیگران نیست برگزیند.»

این سایت فقط فتوای کتبی مراجع عظام تقلید جهان تشیع (مجوز شرعی) را کسب و هیچ‌گونه مجوزی از هیچ نهاد قانونی جز ‏قانون اساسی، قانون مدنی و قانون حمایت خانواده ندارد لذا فعالیت آنها به استناد اصل 12 و 28 قانون اساسی و مواد 1034، ‏‏1071 و 1075 قانون مدنی و ماده‌ی 21 قانون حمایت خانواده در موضوع وکالت نکاح منقطع کاملاً قانونی  عنوان شده است که جای تامل دارد.‏

مدیریت سایت را فردی به نام فردین - ش، کارشناس حقوق قضایی به عهده دارد. حق معارفه در این سایت بین 50 تا 200 هزار تومان است . وی  این مبلغ را مناسب می‌داند و می گوید: «آقایانی که فکر می‌کنند مهریه‌ها بالاست و نعوذبالله آن‌ را با حرام خدا مقایسه می‌کنند اولاً از امنیت روانی، قانونی و حلالیت شرعی و همچنین بیماری‌های ایدز و هپاتیت که بگذریم این بانوان محترمه که عمدتاً به‌خاطر نیاز مالی و بعضاً عاطفی با اصول خدا، شارع و قانون صیغه می‌شوند کجا و نعوذبالله زنان مورد قیاس شما کجا و در مورد هزینه معرفی نیز هزینه‌های بسیار سنگین تبلیغات، تعمیر و نگهداری سایت و حقوق پرسنل سایت  باید لحاظ شود.

استفاده از خدمات این سایت برای دختران مجرد ممنوع است و فقط زنان مطلقه و فاقد همسر و همین طور دخترانی که با ارائه مدارک پزشکی ثابت می کنند که دختر نیستند ، می‌توانند از خدمات ارائه شده استفاده کنند.

اما شرایط ثبت نام در این سایت برای ازدواج موقت چیست؟ آیا شرایط سختی دارد و یا فقط کلاهی شرعی است بر تن فروشی؟

قبل از هر چیز باید شرایط خودتان را در یک پیامک توضیح دهند. مثلاً اگر دوشیزه باشند، اصلاً نمی‌توانند این کار را انجام دهند. بانوان دیگر شرایط و ویژگی‌هایشان را در یک پیامک مطابق با دستورالعمل سایت (نام و نام خانوادگی و تأهل، سن و شهر و شغل، تلفن ثابت، ‏تاریخ و ساعت و دقیقه‌ی ‏واریز مبلغ) می‌فرستند. پس از آن پیامک به واحد هماهنگی ارجاع داده می شود و آنجا تصمیم می‌گیرند که فرد متقاضی را ثبت‌نام ‏کنند یا خیر و سپس  مشخصات این افراد با یک کد و نام مستعار در سایت منتشر می‌شود.

هر خانمی حتی 18 ساله‌ی غیر دوشیزه (البته با ارایه مدارک پزشکی) هم در این سایت‏ هستند و حتماً پدر و جد پدرشان متوفی است. آنها شرایط خاص خودشان را دارند. اگر مجرد باشند و سابقه‌ی ازدواج هم نداشته باشند می‌توانند، در این سایت ثبت نام کنند البته اگر مرجع تقلید آنها حضرت آیت الله‌العظمی سید محمد صادق روحانی باشد.

مهریه با توجه به شئونات خانم تعیین می‌شود، مانند مهریه‌ی ازدواج دائم... با توجه به شئونات خانوادگی تحصیلی و اخلاقی مبلغ آن متفاوت است. مهریه با نظارت سایت حتماً پرداخت می‌شود.
بر اساس خوداظهاری افراد گزینش و ارزیابی می‌شوند ، برای ازدواج موقت تکلیف مشخص است چه  یک ساعته یا یک ماهه، اما در مورد ازدواج دائم فرق می‌کند.افراد متأهل هم اگر خانم‌شان بیمار باشد یا در سفر بوده یا جدا از آنها زندگی کند به ما مراجعه می‌کنند.

اگر دروغ بگویند به خودشان مربوط است. صحت اظهارات با خود افراد است. اگر مردی زنش تومور مغزی دارد و روی ویلچر است، مجرد محسوب می‌شود.

میزان صداقت افراد نیز با صحبت کردن مشخص می شود ، اگر دروغ بگویند به خودشان مربوط است. صحت اظهارات با خود افراد است. اگر مردی زنش تومور مغزی دارد و روی ویلچر است، مجرد محسوب می‌شود. 90 درصد متقاضی‌هان افراد مجرد هستند. اگر زنی بخواهد، می‌تواند مدارک پزشکی همسر مرد را ببیند تا مطمئن شود. اگر نتوانست جواب مثبت بگیرد، مسئولیت با خود آقاست. خانمی هم که نخواهد با فرد متأهل باشد، باید شرط بگذارد که من آقای متأهل را نمی‌پذیرم. شرط همسریابی را فرد می‌تواند مشخص کند، سایت شرطی برای  طرفین تعیین نمی کند.

برای انجام صیغه‌ی یک‌ساعته شما داشتن اصل کارت ملی معتبر کفایت می‌کند.

در موارد یک‌ساعته تأمین مسکن با خانم است. در برخی موارد هم سایت کمک می‌کند تا امنیت لازم برقرار شود و یک زن از طرف سایت در محل عقد یک‌ساعته حضور دارد. برای یک ساعت باید 30 هزار تومان از طرف خانم پرداخت شود، رقم سنگینی نیست.

در این سایت هیچ ضمانتی برای عدم ابتلا به بیماری های مقاربتی نیست و همین موضوع باعث شد تا خبرنگار ما گفتگویی با نماینده احکام شرعی و مسائل دینی یکی از مراجع عظام تقلید داشته باشد ، وی در پاسخ به این پرسش که سایت صیغه ایرانیان عمل صیغه های یک ساعته و یک ماهه و حتی یک روزه را انجام می دهند، گفت : سایت های بسیاری در این زمینه فعالیت می کنند که امکان کلاه برداری و سوءاستفاده از افراد چه آقا و چه خانم وجود دارد.

وی ادامه داد : درست است که عقد موقت نیازی به ثبت ندارد اما این موضوع تا زمانی مصدق است که صیغه درست خوانده شود و فرزندی پدید نیاید البته همین امر نیز گرفتاری هایی را در پی دارد .

این نماینده احکام شرعی ومسائل دینی همچنین در خصوص نگه داشتن عده برای زنانی که به عقد موقت در می آیند نیز خاطرنشان کرد : مدت زمان عده به اندازه 2 دوره حیض شدن بایستی نگه داشته شود .

اما به راستی گذاشتن کلاه شرعی بر سر تن فروشی های یک ساعته کار درستی است؟ آیا عده تعیین شده از سوی زنان نگه داشته می شود؟آیا این کار شغل و منبع درآمد محسوب می شود؟ تن فروشی که نام ازدواج موقت را برآن می گذارند تا ایرادی بر آن وارد نشود.

منبع: عصر خبر
تازه‌ترین خبرها

نقش سردار سلیمانی در مبارزه با داعش

ایران در حال نمایش حضور خود در عراق است و سردار سلیمانی با فرماندهی نیروهای عراقی نقش مهمی را در سرکوب داعش ایفا می‌کند.

داعش نام «کوبانی» را تغییر داد

تروریست‌های داعش پس از تصرف محورهای اصلی شهر کوبانی، نام این شهر را به «عین السلام» تغییر دادند.

سه اولویت جهان اسلام از دیدگاه رهبری

دشمن با افروختن آتش جنگ ميان مسلمانان، انگيزه‏‌هاى مقاومت و مجاهدت را در آنان به انحراف كشانده، كارگزاران استكبار را كه دشمنان حقيقى‏‌اند، در حاشيه‏‌ى امن قرار دهد.
اخبار سیاسی بیشتر »

مدال طلای والیبال ایران پس از 56 سال

تیم ملی والیبال ایران پس از شکست ژاپن در آخرین دیدار بازی‌های آسیایی اینچئون، سرانجام به عنوان قهرمانی والیبال آسیا نائل شد.

صعود تیم والیبال ایران به دور نهایی

با پیروزی تیم والیبال آرژانتین از تیم آمریکا، ایران به دور نهایی رقابت‌های والیبال قهرمانی جهان صعود کرد.

تیم کشتی فرنگی ایران قهرمان جهان شد

تیم ملی کشتی فرنگی ایران موفق شد برای نخستین بار به مقام قهرمانی جهان نائل شود.
اخبار ورزشی بیشتر »

خطر سرمایه‌گذاری در موسسات غیرمجاز

مشروح سخنان رئیس بانک مرکزی در خصوص تسهیلات، نرخ سود، وام مسکن و کارمزد خدمات بانکی.

روش قانونی سوء اثر چک برگشتی

به دنبال افزایش آمار چک‌های برگشتی در سال‌های اخیر؛ گروه‌های مختلفی با تبلیغات گسترده و البته به شکل غیرقانونی نسبت به رفع سوء اینگونه چک‌ها اقدام کرده‌اند.

اقتصاد ایران در وضعیت رکود

اسحاق جهانگیری گفت: توسعه صادرات غیرنفتی نقش تعیین كننده‌ای در خروج از شرایط فعلی كه اقتصاد كشور در شرایط ركود قرار گرفته است دارد.
اخبار اقتصادی بیشتر »

سقوط خودروی 206 به گودال 15 متری

سرنشینان یک دستگاه خودروی 206 که خانم و آقایی 20 و ۲۵ ساله بودند به دلیل شدت جراحت جان خود را از دست دادند.

زن 33 ساله خود را به آتش کشید

زنی 33 ساله‌ای شب گذشته در شهر قدس واقع در استان تهران با ریختن بنزین روی خود اقدام به خودسوزی کرد.

نجات کارگر افغانی پس از سقوط از طبقه 5

یک کارگر 30 ساله افغان مشغول جوشکاری در بالاترین نقطه یک ساختمان بود که ناگهان به دلیل بی‌احتیاطی از طبقه پنجم به حیاط ملک مجاور سقوط کرد.
اخبار حوادث بیشتر »

آزادی «شهرام جزایری» پس از 11 سال

شهرام جزایری که به اتهامات مختلف به زندان رفته بود و به عنوان مفسد اقتصادی شناخته شده بود پس از یازده سال از زندان آزاد شد.

مجرمیت مدیر مسئول روزنامه شرق

مدیر مسئول روزنامه شرق بابت انتشار خبر درباره وضع مرکز معتادان شفق به قصد تشویش اذهان عمومی با اکثریت آراء هیأت منصفه دادگاه مجرم شناخته شد.

دانش‌آموزان شین‌آبادی و بوی‌ماه مهر +عکس

همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید دختران دانش‌آموز شین‌آباد و والدین آنها نسبت به روند درمانی و حمایت واقعی مقامات دولتی در سه سال گذشته انتقاد کردند.
اخبار اجتماعی بیشتر »

ارتباط چاقی با بلوغ زودرس و کوتاهی قد

انتهای بلوغ پایان رشد است که گاهی این بلوغ دیر و گاهی زود اتفاق می‌افتد که هر دو ایراد دارند؛ اما بلوغ زودرس قد را می‌سوزاند.

شناسایی محل دقیق ظهور ویروس ایدز

دانشمندان دانشگاه آکسفورد منشاء بیماری همه‌گیر ایدز را در کینشازا، پایتخت جمهوری دموکراتیک کنگو شناسایی کرده‌اند.

متوسط سن ابتلا به ایدز در ایران

طبق آمار گزارش شده حدود 28 هزار مبتلا در کشور شناسایی شده‌اند. البته در کنار این، آمار تخمینی ما حدود 100 هزار نفر است.
اخبار پزشکی بیشتر »

تمسخر اپل توسط سامسونگ

در پی رونمایی آیفون 6 توسط شرکت اپل که بزرگترین صفحه نمایش سری تلفن‌های همراه این شرکت را به خود اختصاص داده، سامسونگ با انتشار متنی در توئیتر آن را به سخره گرفت.

10 برند ارزشمند و گران‌قیمت جهان

برند اپل با ارزش 117 میلیارد دلار به عنوان گران‌ترین برند جهان شناخته شد. پس از آن برندهای گوگل، IBM ...

رونمایی اینتل از پردازشگر 8 هسته‌ای

شرکت اینتل از cpu جدید هشت هسته‌ای خود با نام Intel Core i۷-۵۹۶۰X رونمایی کرد.
اخبار فناوری بیشتر »
header
header
header
header
تعداد نظرات: ۶۳
sonia
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۳
9
50
پاسخ
حال ادمو بهم میزنند کثافتها . ابروی دین و شرعم میبرند خدا لعنتشون کنه یه مشت ادم بی شخصیت خدا نشناس این کارارو میکنند یه صیغه مصلحتیم میخونند که حلالش کنن
سارا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۴
8
42
پاسخ
حالمو بهم زدین
رامین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۳۱
46
20
پاسخ
حال شما از چی به هم می خوره؟ از حلال خدا؟
تا حالا حال شما از حرام هایی که اتفاق می افته مثل زنا به هم خورده؟
من معتقدم کسی که از حلال حالش به هم می خوره و به حرام واکنش نشون نمی ده، باید در سلامت روحی خودش شک کنه.
اگه شرایط صیغه درست رعایت بشه می تونه برای کسانی که امکان ازدواج دائم ندارن مانع عمل حرام بشه. پس مشکل شما خانم های به اصطلاح روشن فکر با مانع شدن از کار حرام زنا چیه؟!
مهتاب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۱
18
43
پاسخ
آقا رامین روشنفکر! اگه خواهر یا مادر خودت هم بره هر روز صیغه یکی بشه بازم طرفداری میکنی؟ چرا شما مردها اینقدر خودخواهید؟ اینقدر در بند نیاز جنسی بودن در شان آدمه؟؟!!
عقد موقت هم عین زناست! یه کلاه شرعیه که مثل خیلی چیزای دیگه بعضیا سر کثافت کاریاشون میذارن!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۵
كلاه شرعي چيه برادر ؟؟؟ يعني ائمه كلاه شرعي و زنا به مردم آموخته اند ؟؟
صيغه شرعي است و در قرآن آيه دارد:
فما استمتعتم به منهن فآتوهن اجورهن (سوره نساء/22)
اما اينكه بايد شرایطش رعايت شود خب همه همين را قبول دارند
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۴:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۹
چرا اینقدر کودکانه فکر می کنید
نیاز جنسی یکی از موهبت های خداوند متعال است برای انسان حال در جوامع اسلامی که شرایط اجتماعی اقتصادی به جوانان اجازه ازدواج دائم را نمی دهد اسلام برای جلوگیری از حرام صیغه رو پیشنهاد کرده
فرق صیغه و زنا در پذیرش مسئولیت مرد نسبت به شریک جنسی خودش هست ولی در زنا هیچ مسئولیتی پذیرفته نمی شود
در اخر هم همه حرف های حواشی اسلام و شزع رو در یک بیت خلاصه میکنم
اسلام به ذات خود ندارد هیچ عیبی هر عیب که هست از مسلمانی ماست
و من الله توفیق
ناشناس
| United States |
۰۲:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۱
انشا الله خدا نصیب خواهر مادر شما موافقان بکنه
آمییین
و من الله توفیق
رویا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۲
4
31
پاسخ
آقایون محترم اگه مجردین وشرایط ازدواج رو ندارین با یک تحقیقی ساده از خانم صیغه کنید چون ممکنه شرایط اون زن بعدا براتون مشکل ساز بشه اما اگه متاهلین و بدون دلیل وفقط برای هوس صیغه میکنین بدترین ظلم رو به همسرتون کردید نگید مجبور بودم و...هر مشکلی راهی داره مطمین باشین اولین نفری هم که بو میبره همسر خودتونه شاید به خاطر بچه ها تحمل کنه ولی یک روزی جبران میکنه که اون روز دیر نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۳
10
33
پاسخ
اقا رامین شما مثل اینکه مشتری پرو پاقرص این جور خانمها هستید شما مشکل روحی دارید داداش . خلایق هر چه لایق . شما واسه جسم خودت ارزش قاءل نیستی . چطور میتونی با زنی رابطه داشته باشه که هر ساعت تو اغدش یه مرده. بخدا حیوونشم این کارو نمیکنه. لذت یک رابطه جنسی تو پاک بودن و احساس مالکیت داشتنشه. امثال شما هیچ وقت از رابطه جنسی ارامش نمیگیرن فقط بعد از یه مدت احساس پوچی بهتون دست میدهطرز فکرتو عوض کن داداش.
پاسخ ها
مومن
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۱
هیچ کسی دوست نداره با چنین خانوم هایی ازدواج موقت کنه اما بین ازدواج موقت و گناه ، ازدواج موقت در اولویت هست. چون این مورد پسند خداست و اون مورد غضب خداست.اگه ملاک شما چیزی جز خداست، مشکلی نیست...
حیوانات مگه ازدواج میکنن که شما این طوری مقایسه کردید؟ اصلا بر چه مبنا و اساسی انسان ها رو با حیوانات مقایسه میکنید؟ و بعد با چه جراتی...؟واقعا که...خود شما در طرز صحبت کردنتون تجدید نظر کنید.
یا علی
عرب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۵
11
25
پاسخ
روسپی شرعی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۲
آقا مومن باید خدمتتون عرض کنم که بسیاری از حیوانات هم ازدواج میکنند و تا پایان عمر با یکدیگر زندگی میکنند و هرگز سراغ جفت دیگر نمیروند و در بعضی از حیوانات اگر جفت آن حیوان بمیرد جفت دیگر از ناراحتی دق میکند و میمیرد
سارا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۶
10
31
پاسخ
خیانت محض به شرافت انسانی
رویا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۳
14
34
پاسخ
صیغه : زنا
صیغه شونده یکساعتی: فاحشه
صیغه کننده یکساعته : یک فرد هوسباز
چرا فکر نمی کنیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۱
19
6
پاسخ
شما که حرف از تفکر و شرافت انسانی می زنید، همین خود شخص شما آیا با روابط نامشروع مخالفتی دارید؟ اگر در اطرافتون کوچهو خیابون و جایی مخفی ببینید عکس العمل نشون میدید یا میشینید نگاه می کنید؟ و از این مسائل با آب و تاب برای دوستاتون تعریف میکنید... من خودم جواب این سوالت رومیدونم،شما برای وجدان خودتون جواب بدید.
نظرات مخالفهم غالبا برای خانمهاست واین کاملا منطقی هست.
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۱
2
4
پاسخ
اینا همه فقط و فقط بر میگرده به شرایط حال کشور مان .مگر بخاطر کشف حجاب و آزادی قیام نکردیم پس چرا......
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۱
6
9
پاسخ
وجود هیچ چیزی بی مصلحت نیست اما عقد موقت باید با شرایط خودش و فقط برای افرادی که چاره ای ندارند و مجردند صورت بگیره . وگرنه اگه هر مرد هوسباز متاهل به اسم دین این کارو حلال بدونه باید این رو هم بدونه که داره هم زمان با نابود کردن زندگی همسرش فعل حرامی رو مرتکب میشه !
در دین ما مسلما کار مباهی که منجر به عمل حرامی بشه ,حرامه !!!!
modi
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۹
4
7
پاسخ
هفت شهر عشق رااعطار گشت ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم
من واقعا متاسف م
سید محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۳
3
6
پاسخ
سلام.
کالایی شدن زن رو می‌شه به وضوح دید نه؟
این است فرهنگ غرب.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۲
3
4
پاسخ
اي اي اي اي ....
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۸/۲۶
3
6
پاسخ
فرقی نداره زن یامرد بودن.اگر نتونیم خودمون را کنترل کنیم از یک حیوونم کثیف تریم.....

حواسمون باشه با هر دست که بدیم پس میگیریم
شک نکنید که این کثافت کاریا حتی در حد زجر روحی به یک دختر یه روزی اساسی حال ادمو میگیره....میگید نه امتحان کنید..............................
آدم باشید تا خدا هم مثل آدم باهاتون رفتار کنه.....
انقد مشکل تو زندگی جوونا فقط به خاطر همین کثافتکاریهاست.......امروز سر این دختر رو گرم میکنیم و فردا اون یکی دیگه رو.....


تا کجا قراره ادامه بدیم....واقعا خیلی بعضیامون پستیم.....
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۴
5
6
پاسخ
واقعا که حالم به هم خورد از این همه کثافت کاری به نظر من این کار هیچ فرقی با سوء استفاده جنسی غربی ها از زنان ندارد حالم از این جامعه به هم میخوره به نظر من صیغه هم اشتباهه و هم اسلم واقعی رعایت نمیشه به امید ظهور امام زمان به همین زودی
اطی جوووون
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۰
3
3
پاسخ
من قبلا یه جاخوندم توپاریس زن هاروپشت ویترین میزارند ومیفروشندو تازگی هااجاره میدند نگوایران خودمون ازاینا جلوتره اقایون مثلاباخدادلم واسه زناتون میسوزه نکبتا
بهراد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۷
3
5
پاسخ
شرعن و قانونن ؟ اسلامی ؟ ترویج فساده یا بر هم زده کانون خانواده . خاک برسر تان با این قانونتان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: