کد خبر: ۲۱۶
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۲
تعداد بازدید: ۲۹۶۰
برخی از افراد که چربی دارند و باعث می‌شود که اندامشان اصلاً خوشایند نباشد برای آن‌ها تکنیکی را آموزش می‌دهیم که نیاز به تلاش و از بین بردن چربی‌ها ندارد فقط کافی است فرم بدن را با ورزش تغییر دهید.

برخی از افراد که چربی دارند و باعث می‌شود که اندامشان اصلاً خوشایند نباشد برای آن‌ها تکنیکی را آموزش می‌دهیم که نیاز به تلاش و از بین بردن چربی‌ها ندارد فقط کافی است فرم بدن را با ورزش تغییر دهید برای از بین بردن چربی‌های دور کمر و زیر بغل نیاز به اصولی است که به طور کامل لاغر شوید و کالری بسوزانید و آن غیر از رژیم غذایی چیز دیگری نمی‌تواند باشد که نیازمند زمان زیادی است که به این راحتی نخواهد بود ما در اینجا برای شما ترفند تقلب آمیزی را آموزش می‌دهیم که به راحتی لاغر به نظر برسید پس با ما همراه باشید:

شاید جذاب باشد که برآمدگی‌های در جلوی سینه خود داشته باشیم. اما متأسفانه زمانی که این برآمدگی به زیر بغل و پشت کمر هم کشیده می‌شود اصلاً زیبا نیست و مطمئناً همان‌طور که می‌دانید "سانس لیپو” (همان چربی آزار دهنده پشت و زیر بغل) بدون تلاش درست و حسابی از بین نخواهد رفت. اگر بخواهید فقط تمرین‌های مربوط به آن نقاط را نیز انجام دهید، باز هم زیاد نمی‌توانید مطمئن باشید، چرا که چربی‌های این قسمت مانند سایر چربی‌ها زمانی از بین می‌روند که شما مصرف میزان کالری روزانه خود را کاهش دهید…

خوشبختانه ما سه روش جدید کشف کرده‌ایم که می‌توان با اتکا به آن‌ها تقلب کرده و آن چربی‌ها را از بین ببرید. این ورزش‌ها به طور کلی باعث ناپدید شدن چربی نمی‌شوند، اما می‌توانید حالت ماهیچه ای به آن‌ها بدهند. با انجام این حرکات بدن شما شکل "V” به خود می‌گیرد و باسن و کمر باریک‌تر به نظر می‌رسند. (در دهه ۸۰ معمولاً این کار را توسط اپل‌های شانه ای انجام می‌دادند! خوب آن‌ها هم چنین روشی برای تقلب کشف کرده بودند!). اگر پشت شما عضلات ورزیده تری داشته باشد، ژست‌های بهتری می‌توانید بگیرید. مادرتان درست می‌گوید: زمانی که راست بایستید وزنتان تا ۵ کیلو کمتر نشان می‌دهد.

خوب پس بگذارید وزنه برداری را شروع کنیم! این حرکات را برای ست‌های ۸ تا ۱۲ تایی تکرار کنید:

۱) ست‌های دمبل

کنار یک نیمکت یا صندلی محکم بایستید، یکی از دستان خود را روی لبه نیمکت یا تکیه گاه صندلی قرار دهید تا تعادلتان حفظ شود. از باسن به سمت جلو خم شوید. شکم در امتداد مهره های کمر قرار گرفته شود و سر و پشت تقریباً با زمین موازی باشند. با دست دیگر خود یک دمبل نسبتاً سنگین را بلند کنید (پس از اتمام ۸ حرکت باید احساس درد و خستگی کنید) آن را به سمت پایین آویزان کنید تا با سطح زمین موازی گردد. ماهیچه‌های کتف خود را منقبض نمایید تا آن‌ها نیز موازی سطح زمین شوند. آرنجتان را خم کرده و وزنه را به سمت بالا بکشید تا جایی که دست به ماهیچه جلو بازو برسد. به آرامی وزنه را پایین ببرید. دست‌ها را عوض کرده و حرکت را مجدداً تکرار نمایید.

ست‌های دمبل

▪ نکته:

در تمام طول حرکت باید کمر خود را صاف نگه دارید. تمام فشار حرکت باید بر روی کمر وارد گردد نه بازوها. اگر احساس می‌کنید که فشار بر روی بازوهایتان وارد می‌شود، از ابتدای حرکت به اندازه لازم عضلات کتف را منقبض نکرده‌اید. برای آزمایش تصور کنید کسی انگشتش را بین دو کتف شما قرار داده و شما قصد دارید انگشت او را بفشارید. متوجه شدید؟ حالا همین کار را فقط با یکی از شانه‌ها انجام دهید.

۲) بالا بردن پا و دست عکس

بر روی شکم خود در حالی که دست‌ها در بالای سر دراز شده‌اند و پاها کاملاً صاف هستند، دراز بکشید. کف دست و انگشتان پا باید بر روی زمین در حالت آزاد قرار بگیرند. لگن و قفسه سینه هم باید بر روی زمین فشرده شده باشند. می‌توانید پیشانی خود را بر روی زمین قرار دهید یا سر خود را به طرفین بچرخانید (البته اگر تصور می‌کنید از این طریق راحت‌تر هستید). حرکت را با بلند کردن ست راست و پای چپ آغاز کنید.

شما میزانی کشیدگی در عضلات کمر خود احساس خواهید کرد. تا آن جایی که می‌توانید دست راست و پای چپ را بالا آورده و در همان موقعیت نگه دارید تا احساس کنید دیگر قادر نیستید قفسه سینه خود را ثابت بر روی زمین نگه دارید. سپس پا و دست را کم‌کم پایین آورده و حرکت را با دست و پای دیگر تکرار کنید.

▪ هشدار:

برای ساده کردن حرکت به هیچ وجه نباید بدن خود را تکان داده یا بچرخانید. اگر دارای مشکلات مربوط به کمر هستید این تمرین برای شما توصیه نمی‌شود. اگر احساس دردی بیش از آن چه مربوط به ماهیچه‌هاست احساس کردید از تکرار این حرکت جداً خودداری نمایید.

▪ انواع مختلف:

می‌توانید فقط پاها یا تنها دست‌ها، و یا هم دست‌ها و هم پاها را در یک زمان از روی زمین بلند کنید. اگر احساس کردید زمان اجرای حرکت میزان فشار وارده بیش از حد تحمل است، می‌توانید هر چهار عضو خود (هر دو دست و هر دو پا) را از روی زمین بلند کنید.

۳) کشش پشتی

بر روی لبه یک صندلی بنشینید و وزنه های نسبتاً سبکی را در هر یک از دستان خود بگیرید (در حدود ۵/۱ تا ۴ کیلو). از باسن به سمت جلو خم شده و کمر خود را کاملاً صاف نگه دارید. اگر می‌توانید کمی بیشتر خم شوید بد نیست که سینه خود را بر روی زانو قرار بدهید تا استراحت کند. دستان خود را پشت ساق پا قرار دهید. چانه خود را به داخل سینه ببرید. با کششی که به کمر و کتف خود وارد می‌کنید، سر را تا آن جایی که می‌توانید بالا بیاورید. مراقب باشید تا آرنج‌هایتان خم نشوند. زمانی که به آخرین میزان کشیدگی رسیدید، حرکت را متوقف کرده و سپس به آرامی سر و کمر را به سمت پایین هدایت کنید.

منبع: دکتر سلام
ویرایش و انتشار: وبسوار

تازه‌ترین خبرها

نقش سردار سلیمانی در مبارزه با داعش

ایران در حال نمایش حضور خود در عراق است و سردار سلیمانی با فرماندهی نیروهای عراقی نقش مهمی را در سرکوب داعش ایفا می‌کند.

داعش نام «کوبانی» را تغییر داد

تروریست‌های داعش پس از تصرف محورهای اصلی شهر کوبانی، نام این شهر را به «عین السلام» تغییر دادند.

سه اولویت جهان اسلام از دیدگاه رهبری

دشمن با افروختن آتش جنگ ميان مسلمانان، انگيزه‏‌هاى مقاومت و مجاهدت را در آنان به انحراف كشانده، كارگزاران استكبار را كه دشمنان حقيقى‏‌اند، در حاشيه‏‌ى امن قرار دهد.
اخبار سیاسی بیشتر »

مدال طلای والیبال ایران پس از 56 سال

تیم ملی والیبال ایران پس از شکست ژاپن در آخرین دیدار بازی‌های آسیایی اینچئون، سرانجام به عنوان قهرمانی والیبال آسیا نائل شد.

صعود تیم والیبال ایران به دور نهایی

با پیروزی تیم والیبال آرژانتین از تیم آمریکا، ایران به دور نهایی رقابت‌های والیبال قهرمانی جهان صعود کرد.

تیم کشتی فرنگی ایران قهرمان جهان شد

تیم ملی کشتی فرنگی ایران موفق شد برای نخستین بار به مقام قهرمانی جهان نائل شود.
اخبار ورزشی بیشتر »

خطر سرمایه‌گذاری در موسسات غیرمجاز

مشروح سخنان رئیس بانک مرکزی در خصوص تسهیلات، نرخ سود، وام مسکن و کارمزد خدمات بانکی.

روش قانونی سوء اثر چک برگشتی

به دنبال افزایش آمار چک‌های برگشتی در سال‌های اخیر؛ گروه‌های مختلفی با تبلیغات گسترده و البته به شکل غیرقانونی نسبت به رفع سوء اینگونه چک‌ها اقدام کرده‌اند.

اقتصاد ایران در وضعیت رکود

اسحاق جهانگیری گفت: توسعه صادرات غیرنفتی نقش تعیین كننده‌ای در خروج از شرایط فعلی كه اقتصاد كشور در شرایط ركود قرار گرفته است دارد.
اخبار اقتصادی بیشتر »

سقوط خودروی 206 به گودال 15 متری

سرنشینان یک دستگاه خودروی 206 که خانم و آقایی 20 و ۲۵ ساله بودند به دلیل شدت جراحت جان خود را از دست دادند.

زن 33 ساله خود را به آتش کشید

زنی 33 ساله‌ای شب گذشته در شهر قدس واقع در استان تهران با ریختن بنزین روی خود اقدام به خودسوزی کرد.

نجات کارگر افغانی پس از سقوط از طبقه 5

یک کارگر 30 ساله افغان مشغول جوشکاری در بالاترین نقطه یک ساختمان بود که ناگهان به دلیل بی‌احتیاطی از طبقه پنجم به حیاط ملک مجاور سقوط کرد.
اخبار حوادث بیشتر »

آزادی «شهرام جزایری» پس از 11 سال

شهرام جزایری که به اتهامات مختلف به زندان رفته بود و به عنوان مفسد اقتصادی شناخته شده بود پس از یازده سال از زندان آزاد شد.

مجرمیت مدیر مسئول روزنامه شرق

مدیر مسئول روزنامه شرق بابت انتشار خبر درباره وضع مرکز معتادان شفق به قصد تشویش اذهان عمومی با اکثریت آراء هیأت منصفه دادگاه مجرم شناخته شد.

دانش‌آموزان شین‌آبادی و بوی‌ماه مهر +عکس

همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید دختران دانش‌آموز شین‌آباد و والدین آنها نسبت به روند درمانی و حمایت واقعی مقامات دولتی در سه سال گذشته انتقاد کردند.
اخبار اجتماعی بیشتر »

ارتباط چاقی با بلوغ زودرس و کوتاهی قد

انتهای بلوغ پایان رشد است که گاهی این بلوغ دیر و گاهی زود اتفاق می‌افتد که هر دو ایراد دارند؛ اما بلوغ زودرس قد را می‌سوزاند.

شناسایی محل دقیق ظهور ویروس ایدز

دانشمندان دانشگاه آکسفورد منشاء بیماری همه‌گیر ایدز را در کینشازا، پایتخت جمهوری دموکراتیک کنگو شناسایی کرده‌اند.

متوسط سن ابتلا به ایدز در ایران

طبق آمار گزارش شده حدود 28 هزار مبتلا در کشور شناسایی شده‌اند. البته در کنار این، آمار تخمینی ما حدود 100 هزار نفر است.
اخبار پزشکی بیشتر »

تمسخر اپل توسط سامسونگ

در پی رونمایی آیفون 6 توسط شرکت اپل که بزرگترین صفحه نمایش سری تلفن‌های همراه این شرکت را به خود اختصاص داده، سامسونگ با انتشار متنی در توئیتر آن را به سخره گرفت.

10 برند ارزشمند و گران‌قیمت جهان

برند اپل با ارزش 117 میلیارد دلار به عنوان گران‌ترین برند جهان شناخته شد. پس از آن برندهای گوگل، IBM ...

رونمایی اینتل از پردازشگر 8 هسته‌ای

شرکت اینتل از cpu جدید هشت هسته‌ای خود با نام Intel Core i۷-۵۹۶۰X رونمایی کرد.
اخبار فناوری بیشتر »
header
header
header
header
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: