درباره ما

بدون شک رشد روزافزون و شگفت‌انگیز فناوری اطلاعات، تحولات گسترده‌ای را در تمامی عرصه‌های اجتماعی و اقتصادی بشریت به دنبال داشته و تأثیر آن بر جوامع بشری به گونه‌ای است که جهان امروز به سرعت در حال تبدیل شدن به یک جامعه اطلاعاتی است، بطوریکه در هیچ یک از عرصه‌های تمدن، بشر چنین تحولاتی را در زندگی خود تجربه نکرده است... جامعه‌ای که در آن دانایی و میزان دسترسی و استفاده مفید از دانش، دارای نقشی محوری و تعیین کننده است. گستردگی کاربرد و تأثیرات آن در ابعاد مختلف زندگی امروزی و آینده جوامع بشری به یکی از مهم‌ترین مباحث روز جهان مبدل شده و توجه بسیاری از کشورهای جهان را به خود معطوف کرده است.

چرا وبسوار؟

مجله اینترنتی وبسوار، در راستای اعتلای سطح فرهنگی و دانش هم‌میهنان گرامی و باهدف ارائه باکیفیت خبرهای ارزشمند و دست اول ایران و جهان در حوزه‌های مختلف، پورتال جامعی با قابلیت دسترسی سریع و آسان کاربران به خبرها و دانستنی‌های مورد نیاز خود را فراهم نموده است. به منظور نیل به چنین هدف بزرگ و ارزشمندی، وبسوار استفاده از قدرتمندترین فناوری‌های روز دنیا جهت تولید پورتال خبری تحت وب به کمک حرفه‌ای‌ترین تیم طراحی و توسعه سامانه‌های تحت وب در ایران را اساس آغاز و توسعه فعالیت خود قرار داده است.

مزایا و ویژگی‌هایی که وبسوار را از دیگر سایت‌ها با فعالیت مشابه متمایز می‌کند عبارت‌اند از:

1- گرافیک زیبا و استاندارد و درعین‌حال سرعت سریع بارگذاری صفحات سایت.

2- چیدمان صحیح و استاندارد محتویات صفحات سایت و در نتیجه شلوغ نبودن صفحات و عدم سردرگمی کاربر در میان انبوهی از مطالب مختلف و بنرهای تبلیغاتی.

3- دسته‌بندی جامع و درعین‌حال اصولی عناوین سرویس‌ها و زیرگروه‌ها و پرهیز از ایجاد سرویس‌ها و زیرگروه‌ها با موضوعات و محتوای مشابه و یکسان.

4- درج تصاویر روز منحصربه‌فرد و شگفت‌انگیز در موضوعات متنوع باکیفیت عالی

5- کیفیت خبر حق شماست! از مهم‌ترین اهداف وبسوار، پرهیز از درج خبرها و مطالب فاقد محتوای باکیفیت و ارزشمندی است که صرفاً عناوین جذاب و فریبنده جهت افزایش بازدید سایت را دارد. همچنین عدم درج آن دسته از مطالب ترجمه‌شده از منابع خارجی که به عنوان راهکارهای سبک زندگی معرفی‌شده‌اند اما هیچ تناسبی بافرهنگ و سبک زندگی ایرانی ندارند.

6- عدم وجود خطاهای املایی و نگارشی در مطالب و تصحیح آن‌ها از منابع اخذشده جهت استفاده در سایت.

از آنجایی که رضایت کاربران سایت از لحاظ کیفی و کمی برای مجله اینترنتی وبسوار حائز اهمیت است، ارسال نظرات، انتقادات و پیشنهاد‌های سازنده شما بزرگواران و اساتید گرامی، سهم مهمی در ارتقای سطح کیفی آن خواهد داشت.

                           لوگوی وبسوار